CS Čeština DE Deutsch

Komise rady města

Výstavby a životního prostředí

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Jan Železný, DiS. Jan Kolář
Ing. Zbyněk Linhart
Vladimíra Došková
Vojtěch Šulc
Vladimír Novák
Mgr. Richard Nagel
Ing. Petr Simandl
Josef Myšák

Kulturní

tajemník předseda člen RM členové
Šárka Pešková Miroslav Vais Jana Drobečková Jiří Koubek
Bohumila Vaisová
Zdena Churáčková
Božena Koubská
Miloš Kubišta, BcA.
Mgr. Lucie Hanková

SPOZ

tajemník předseda člen RM členové
Mgr. Lucie Hanková Jana Chvátalová Jiří Vích Helena Kučerová
Růžena Suchá
Jana Votápková
Jindřich Suchý
Milada Goldbergová
Olga Richterová

Zdravotně sociální

tajemník předseda člen RM členové
Petra Nekolová Mgr. Lucie Hanková Mgr. Milan Sudek Marie Jursíková
Jaroslava Dusková
Otilia Dušková
Alena Jansová
Eva Vavříková
Miroslav Řebíček

Pro hospodaření s byty

tajemník předseda člen RM členové
Lada Hrnečková Petr Oliva Jiří Podhorský Josef Myšák
Jindřich Suchý
Václav Šena
Marcela Jansová
Mgr. Richard Nagel

Komise pro výběrová řízení

tajemník předseda člen RM členové
Bc. Michaela Sochová   Jan Kolář Josef Myšák
Karel Mareš
RNDr. Ivana Preyová
Mgr. Milan Sudek
Jiří Vích
Ing. Petr Simandl
Náhradníci komise pro výběrová řízení: Petr Oliva, Jiří Podhorský, Mgr. Petr Hořeňovský, Petr Novák, Miroslav Řebíček, Jana Doležalová, Jana Drobečková

Komise pro prodej nemovitostí (objektů)

tajemník předseda člen RM členové
Lada Hrnečková Petr Oliva Jan Kolář Mgr. Milan Sudek
Jiří Vích
Josef Myšák
Ing. Zbyněk Linhart
Petr Semelka
Ing. Petr Simandl

Pro přidělování dotací na kulturu a sport

tajemník předseda člen RM členové
Mgr. Lucie Hanková Jana Drobečková RNDr. Ivana Preyová Milan Pešír
Jiří Podhorský
Miroslav Řebíček

Skupina pro odstraňování sociálního vyloučení

tajemník předseda člen RM členové
Marcela Jansová   RNDr. Ivana Preyová Jan Kolář
Hana Volfová
Miroslav Brabník
Miroslav Řebíček
Radek Zelenda
Jana Drobečková

Povodňová komise

tajemník předseda člen RM členové
Vladimíra Došková
Lada Hrnečková
Lenka Fritscheová
Jan Kolář Jana Drobečková Vojtěch Šulc
Petr Oliva
Roman Koiš
Martina Hlavová, DiS.
Ing. Zbyněk Linhart
Ing. Petr Simandl
Karel Mareš
Jan Železný

Likvidační komise

tajemník předseda člen RM členové
Romana Filipová Jan Kolář Jana Drobečková Mgr. Lucie Hanková
Martina Hlavová, DiS.
Bc. Michaela Sochová
Petr Oliva

Přestupková komise

tajemník předseda člen RM členové
Petar Nekolová JUDr. Eva Ruthová Mgr. Milan Sudek Jiří Vích
Mgr. Josef Růžička

Pro přidělování dotací na veřejnou kanalizační síť

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Ing. Petr Simandl Jana Drobečková Vlaldimíra Došková

Pro přidělování dotací na opravy fasád, střech a oplocení

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Ing. Petr Simandl Jana Drobečková Vlaldimíra Došková

Cestovního ruchu a propagace

tajemník předseda člen RM členové
Jana Drobečková Jan Kolář Ing. Zbyněk Linhart Václav Hieke
Mgr. Richard Nagel
Mikuláš Peterka
Ing. Jiří Rak
Hana Dastychová

Počasí v regionu

Počasí Krásná Lípa - Slunečno.cz

Atuální počasí na stránkách meteorologické stanice
v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Program kina

Akce ve městě

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Jsme na Facebooku