CS Čeština DE Deutsch

Program kina

Zpívej

Na páteční podvečer 28. července od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo animovanou komedii Zpívej.

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Tvůrci Mimoňů a Tajného života mazlíčků se tentokrát vydali dobývat kina s příběhem, který vám pohladí nejen duši, ale i uši.
Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru.“

Film promítáme v pátek 28. července od 18:00 hodin.
Animovaný příběh, 110 minut. Přístupno. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.cinemart.cz/filmy/zpivej/


Hrajeme: 28.7.2017 18:00


Sezn@mka

Na středeční podvečer 2. srpna od 19:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo českou komedii Sezn@mka.

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby – internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Film promítáme ve středu 2. srpna od 19:00 hodin.
Česká komedie, 90 minut. Přístupno. Vstupné: 60,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.bontonfilm.cz/seznmka/721/


Hrajeme: 2.8.2017 19:00


Buchty a klobásy

Na středeční podvečer 9. srpna od 19:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo animovanou komedii Buchty a klobásy.

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket.
Ve filmu účinkují (svými hlasy) nejslavnější současní komici: Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton a Salma Hayek.

Film promítáme ve středu 9. srpna od 19:00 hodin.
Animovaná komedie, 89 minut. Přístupno od 15 let. Vstupné: 60,- Kč.
Trailer a více informací na: https://www.falcon.cz/film/sausage-party


Hrajeme: 9.8.2017 19:00


Kráska a zvíře

Na páteční podvečer 11. srpna od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo romantický rodinný příběh Kráska a zvíře.

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.
Ve filmu hrají: Emma Watson coby Kráska, Dan Stevens jako zvíře, Luke Evans v roli Gastona, pohledného, ale povrchního vesničana, který se snaží Krásku okouzlit, Kevin Kline coby Maurice, Krásčin otec, Josh Gad jako LeFou, Gastonův ponižovaný kumpán, Ewan McGregor coby svícen Lumiere, Stanley Tucci jako cembalo Maestro Cadenza, Audra McDonald v roli šatní skříně Madame de Garderobe, Gugu Mbatha-Raw jako oprašovátko Plumette, Hattie Morahan v roli čarodějky a Nathan Mack coby čajový šálek Chip. Herecký tým doplňují Ian McKellen coby stojací hodiny Cogsworth a Emma Thompson jako čajová konvice paní Pottsová.

Film promítáme v pátek 11. srpna od 18:00 hodin.
Romantický rodinný příběh, 130 minut. Přístupno. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: https://www.falcon.cz/film/beauty-and-the-beast


Hrajeme: 11.8.2017 18:00


I dva jsou rodina

Na středeční podvečer 16. srpna od 19:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo francouzskou romantickou komedii I dva jsou rodina.

Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin (Clémence Poésy) a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin…
Komedie I DVA JSOU RODINA s Omarem Sy v hlavní roli chytí za srdce mnoho diváků po celém světě stejně jako NEDOTKNUTELNÍ, v nichž tento herec zazářil.

Film promítáme ve středu 16. srpna od 19:00 hodin.
Francouzská romantická komedie, 118 minut. Přístupno od 12 let. Vstupné: 60,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.bohemiamp.cz/filmy/i-dva-jsou-rodina/1752/


Hrajeme: 16.8.2017 19:00


Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Na páteční podvečer 18. srpna od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo animovanou komedii Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek.

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý.
Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět.
Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů.
Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství. Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.
Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.

Film promítáme v pátek 18. srpna od 18:00 hodin.
Animovaná komedie, 90 minut. Přístupno. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.bioscop.cz/_web/film/robinson-crusoe


Hrajeme: 18.8.2017 18:00


Archiv

Počasí v regionu

Počasí Krásná Lípa - Slunečno.cz

Atuální počasí na stránkách meteorologické stanice
v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Program kina

28.7. 18:00
Zpívej

2.8. 19:00
Sezn@mka

9.8. 19:00
Buchty a klobásy

Celý program

Akce ve městě

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Jsme na Facebooku