CS Čeština DE Deutsch

Program kina

Akce Arktida

Na páteční podvečer 24. února od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo norský rodinný film Akce Arktida.

„I příběh z ledové pustiny může být plný hřejivého úžasu.“
Tři sourozenci jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se jim přežít tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům?
Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre – schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Julia bude muset využít veškerý svůj důvtip, aby se se vypořádala s nehostinnou krajinou a jejím zvířecími obyvateli. Čeká ji největší dobrodružství jejího života.

Film promítáme v pátek 24. února od 18.00 hodin. Rodinný, 87 minut. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.filmeurope.cz/movies/856-akce-arktida


Hrajeme: 24.2.2017 18:00


Dítě Bridget Jonesové

Na středeční večer 1. března od 19:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo romantickou komedii Dítě Bridget Jonesové.

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa.
Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí“ hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

Film promítáme ve středu 1. března 2017 od 19.00 hodin. Romantická komedie, 123 minut. Vstupné: 60,- Kč. Přístupno od 15 let.
Trailer a více informací na: http://www.cinemart.cz/filmy/dite-bridget-jonesove/


Hrajeme: 1.3.2017 19:00


Já, kocour

Na páteční podvečer 3. března od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo rodinnou komedii Já, kocour.

Tom Brand je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý, ale blbec. Ve snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. 
Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary, zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy. Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse. Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem Pan Chlupáč. 
Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

Film promítáme v pátek 3. března 2017 od 18.00 hodin. Rodinná komedie, 87 minut. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.bioscop.cz/_web/film/ja-kocour


Hrajeme: 3.3.2017 18:00


Kluci

Na páteční podvečer 10. března od 18:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo švédské rodinné drama Kluci.

Kim, Momo a Bella jsou kamarádky, které se potýkají se školní šikanou. Útočištěm se jim stane zahradní skleník, kde se jednoho dne dostanou k semínku, z něhož přes noc vyroste tajemná květina. Když se rozhodnou ochutnat nektar z jejích bobulí, ještě netuší, že je kouzelná rostlina dokáže proměnit v kluky. Kouzlo však může trvat jen jednu noc… 
Magická gender pohádka nápaditě aktualizuje příběh o dospívání a ukazuje, jak může moment sebeuvědomění náhle obrátit náš život vzhůru nohama.

Film promítáme v pátek 10. března 2017 od 18.00 hodin. Rodinné drama, 106 minut. Přístupno od 12 let. Vstupné: 40,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.filmeurope.cz/movies/885-kluci


Hrajeme: 10.3.2017 18:00


Bezva ženská na krku

Na středeční večer 15. března od 19:00 pro Vás krásnolipské kino připravilo českou komedii Bezva ženská na krku.

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit…

Film promítáme ve středu 15. března 2017 od 19.00 hodin. Česká komedie, 97 minut. Přístupné. Vstupné: 60,- Kč.
Trailer a více informací na: http://www.cinemart.cz/filmy/bezva-zenska-na-krku/


Hrajeme: 15.3.2017 19:00


Archiv

Počasí v regionu

Počasí Krásná Lípa - Slunečno.cz

Atuální počasí na stránkách meteorologické stanice
v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Program kina

Akce ve městě

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Jsme na Facebooku