CS Čeština DE Deutsch

Kontakty

Městský úřad Krásná Lípa, Masarykova 246/6, 407 46 Krásná Lípa

jméno odbor číslo dveří/adresa e-mail telefon
Došková Vladimíra OVIŹP 5 doskova@krasnalipa.cz 412 354 831
Drobečková Jana 1. místostarostka 7 drobeckova@krasnalipa.cz 412 354 836
Filipová Romana FO 12 filipova@krasnalipa.cz 412 354 840
Fritscheová Lenka OVIŽP 5 Fritscheova@krasnalipa.cz 412 354 833
Mgr. Hanková Lucie tajemník 9 hankova@krasnalipa.cz 412 354 824
Hlaváčková Klára OTS Pletařská 22 hlavackova@krasnalipa.cz 412 354 848
Hlavová Martina OTS Pletařská 22 hlavova@krasnalipa.cz 412 354 848,
737 662 340
Hrnečková Lada OMCS 11 hrneckova@krasnalipa.cz 412 354 823
Kavová Štěpánka AT 8 kavova@krasnalipa.cz 412 354 820
Kolář Jan starosta 8 kolar@krasnalipa.cz 412 354 830
Koubská Božena OMCS 15 koubska@krasnalipa.cz 412 354 829
Kovaříková Jana FO 12 kovarikova@krasnalipa.cz 412 354 825
Ing. Linhart Zbyněk 2. místostarosta 2. patro linhart@krasnalipa.cz 412 354 820
Mareš Karel OVIŽP 5 mares@krasnalipa.cz 412 354 832
Nekolová Petra OMCS 15 nekolova@krasnalipa.cz 412 354 829
Oliva Petr OMCS 11 oliva@krasnalipa.cz 412 354 847
Pešková Šárka AT Kino - kulturní dům kino@krasnalipa.cz 412 384 096
777 184 083
Podatelna AT 8 podatelna@krasnalipa.cz 412 354 820
777 938 829
Ing. Simandl Petr OVIŽP 3 simandl@krasnalipa.cz 412 354 834
Smita Roman AT 14 smita@krasnalipa.cz 412 354 822
Bc. Sochová Michaela FO 13 sochova@krasnalipa.cz 412 354 828
Škachová Eva AT 10 skachova@krasnalipa.cz 412 354 826
Voglová Lucie FO 12 voglova@krasnalipa.cz 412 354 845

Zkratky použité v sloupci "odbor"

  • AT - agenda tajemníka
  • FO - Finanční odbor
  • OMCS - Odbor majetkový a civilně správní
  • OTS - Odbor technických služeb
  • OVIŽP - Odbor výstavby, investic a životního prostředí

Počasí v regionu

Počasí Krásná Lípa - Slunečno.cz

Atuální počasí na stránkách meteorologické stanice
v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Program kina

Akce ve městě

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Jsme na Facebooku