CS Čeština DE Deutsch EN English

Nepřehlédněte

VideoTipy na výlety z Krásné Lípy

Virtuální prohlídka města Krásná Lípa

Virtuální prohlídka města Krásná Lípa

Aktuality

Výzva k odstranění překážky provozu na místních komunikacích a veřejném osvětlení

Vyzva-odstraneni-stromovi-2023.jpgŽádáme občany o odstranění stromoví zasahující z pozemku ve vašem vlastnictví do průjezdního profilu místních komunikací a do vedení veřejného osvětlení v majetku města Krásná Lípa.
Odstranění prosím proveďte nejpozději v termínu do 31. 10. 2023. Pokud tak nebude učiněno, provedou odstranění zaměstnanci Technických služeb města.
V případě, že není ve vašich silách odstranění provést nebo požadujete-li odstranění městem Krásná Lípa, zašlete nám vaše písemné vyjádření na e-mail: hlavova@krasnalipa.cz. V případě nejasností volejte na tel. č. 737 662 340, p. Hlavová.
Opatření je prováděno v rámci přípravy na zimní údržbu komunikací. Děkujeme za pochopení.

19.9.2023


Podpořit dostupnost kvalitní a důstojné péče pro lidi, kteří si přejí v závěru života zůstat doma, můžete nákupen na Hithitu

drzeni-za-ruku.jpgDostupnost péče o lidi, kteří chtějí dožít doma je v našem regionu potřebná. Pokud chcete podpořit její kvalitu, je to možné koupí obrazu na Hithitu. Máme tam také objekt od Vladimíra 518, přání, kondolence…

Kostka Krásná Lípa


19.9.2023


Undeground Comedy Club v Krásné Lípě

Comedy-club-051023-plakat.jpgStand-up komici Nikola Džokič, Lukáš Kundera a Jaroslav Cerman ze skupiny Underground Comedy vystoupí ve čtvrtek 5. října 2023 od 18:00 v Kulturním domě Krásná Lípa. Cena vstupenky: v předprodeji 295 Kč, na místě 330 Kč. Předprodej vstupenek na webu ZDE: Akci pořádá BigTrip.CZ.


15.9.2023


DÚKmobil nabídne své služby v Krásné Lípě

DUKmobil.jpg

Získat aktuální informace z Dopravy Ústeckého kraje, nechat si pomoci s instalací aplikace DÚKapka či ověřit profil v aplikaci, bezhotovostně koupit časové jízdné, zlevněné jízdné (např. pro děti, studenty či seniory nad 65 let) nebo dobít či koupit dopravní kartu DÚK… můžete ve středu 27. září 2023 od 10:00 do 15:00 na Křinickém náměstí v Krásné Lípě v tzv. DÚKmobilu – mobilní informační kanceláři Dopravy Ústeckého kraje – speciálně upravené dodávce s informační a prodejní kanceláří a technickým zázemím přímo v interiéru vozu.


15.9.2023


Václavské posvícení

Vaclavske-posviceni-280923-plakat.jpgFolklorní soubor Lužičan pořádá ve čtvrtek 28. září 2023 václavské posvícení. Koná se na dvoře Železářství u Semelků a začíná v 11:00 hodin. Chybět nebudou zabíjačkové pochoutky, posvícenské koláče ani cimbálová muzika a k příjemné atmosféře jistě přispěje i vystoupení dětského folklorního souboru Křiničánek.


13.9.2023


Slavnostní premiéra filmu Skály voda život krajina Labských pískovců

Premiera-dokumentarniho-filmu-041023-plakat.jpgSpráva Národního parku České Švýcarsko zve na slavnostní premiéru nového dokumentárního filmu režiséra Jiřího Petra. Těšit se můžete na jedinečné záběry krajiny Labských pískovců a současně nahlédnete do pestrého života zvířat a rostlin i do tajemství nekonečného koloběhu přírody. Po shlédnutí filmu budete mít možnost diskutovat s autory filmu a ředitelem správy národního parku Petrem Křížem. Připraveno bude malé občerstvení z regionálních produktů. Vstup je zdarma.

Film se promítá ve středu 4 . října 2023 od 18:00 v Kulturním domě – kině Krásná Lípa

Další zajímavosti, proč stojí za to tento film vidět:
Víte, že… Jiří Petr má více než 20leté zkušenosti s tvorbou filmů s přírodovědnou tematikou a podílel se například jako hlavní kameraman na přípravě velice úspěšného filmu „Planeta Česko“?
Víte, že… tento film namluvil svým poetickým hlasem herec a dabér Viktor Preiss?

13.9.2023


Upozornění

upozorneni--290923.jpgV pátek 29. září 2023 budou v Krásné Lípě městský úřad, pokladna, sběrný dvůr a kancelář technických služeb uzavřeny. Děkujeme za pochopení.


8.9.2023


Archiv

Kamera

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Aktuální počasí

Zataženo s mlhou

Teplota: 8°C
Zdánlivá teplota: 7,3°C
Vítr: bezvětří
Nárazy:  
Směr větru: -
Srážky: 0,1 mm/d
Vlhkost: 95%
Tlak: 1024,2 hPa

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace Česká obec

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

logo Facebooku

Mobilní aplikace Artur