CS Čeština DE Deutsch EN English

Kulturní dům - kino

V návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 994 ze dne 8. října 2020, kterým všem orgánům veřejné moci a správním orgánům vláda ukládá, aby v rámci všech svých pracovišť zavedly zpřísněná hygienická pravidla provozu, a to ode dne 12. října 2020 od 00:00 hodin do 25. října 2020 do 23:59 hodin, přijal Městský úřad Krásná Lípa toto opatření: Kulturní dům Krásná Lípa bude pro veřejnost od 12. 10. do 25. 10. 2020 uzavřen.

Informace:
tel.: 777 184 083

Adresa:
Pražská 960/24, Krásná Lípa

E-mail:
kino@krasnalipa.cz

Objekt sloužil původně pouze jako kino. Dnes je k tomuto účelu vyhrazen balkon (136 míst), přízemí bylo přebudováno na sál s parketem pro cca 120 hostů. Na podzim roku 2002 se započalo s rozsáhlou rekonstrukcí celého kulturního zařízení. Nový přístavek s barem, zvýšení kapacity míst v přísálí, nové sociální zařízení, šatna a sprchy pro účinkující. V budově kulturního domu se dnes pořádají plesy, zábavy, kinokavárny, divadelní představení, pěvecké festivaly, folklorní festivaly, předváděcí akce, přednášky, výstavy, ke své pravidelné činnosti a zkouškám ji využívají zájmové organizace města a klub důchodců.

Provozní řád a žádost o poskytnutí protor Kulturního domu Krásná Lípa

Využití Kulturního domu - kina Krásná Lípa

Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa Kulturní dům - kino Krásná Lípa

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz