CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Václavské posvícení

Folklorní soubor Lužičan pořádá ve čtvrtek 28. září 2023 václavské posvícení. Koná se na dvoře Železářství u Semelků a začíná v 11:00 hodin. Chybět nebudou zabíjačkové pochoutky, posvícenské koláče ani cimbálová muzika a k příjemné atmosféře jistě přispěje i vystoupení dětského folklorního souboru Křiničánek. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 28.9.2023 11:00


Slavnostní premiéra filmu Skály voda život krajina Labských pískovců

Správa Národního parku České Švýcarsko zve na slavnostní premiéru nového dokumentárního filmu režiséra Jiřího Petra. Těšit se můžete na jedinečné záběry krajiny Labských pískovců a současně nahlédnete do pestrého života zvířat a rostlin i do tajemství nekonečného koloběhu přírody. Po shlédnutí filmu budete mít možnost diskutovat s autory filmu a ředitelem správy národního parku Petrem Křížem. Připraveno bude malé občerstvení z regionálních produktů. Vstup je zdarma. Film se promítá ve středu 4 . října 2023 od 18:00 v Kulturním domě – kině Krásná Lípa. Další zajímavosti, proč stojí za to tento film vidět: Víte, že… Jiří Petr má více než 20leté zkušenosti s tvorbou filmů s přírodovědnou tematikou a podílel se například jako hlavní kameraman na přípravě velice úspěšného filmu „Planeta Česko“? Víte, že… tento film namluvil svým poetickým hlasem herec a dabér Viktor Preiss? Plakátek ZDE:


Začátek akce: 4.10.2023 18:00


Undeground Comedy Club v Krásné Lípě

Stand-up komici Nikola Džokič, Lukáš Kundera a Jaroslav Cerman ze skupiny Underground Comedy vystoupí ve čtvrtek 5. října 2023 od 18:00 v Kulturním domě Krásná Lípa. Cena vstupenky: v předprodeji 295 Kč, na místě 330 Kč. Předprodej vstupenek na webu ZDE: Akci pořádá BigTrip.CZ. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 5.10.2023 18:00


Archiv

Kamera

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Aktuální počasí

Zataženo s mlhou

Teplota: 7,9°C
Zdánlivá teplota: 6,5°C
Vítr: 2,2 km/h
Nárazy: 3,2 km/h
Směr větru: JJZ
Srážky: 0,1 mm/d
Vlhkost: 95%
Tlak: 1024,5 hPa

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace Česká obec

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

logo Facebooku

Mobilní aplikace Artur