CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Očkování psů

Očkování psů v Krásné Lípě proběhne v sobotu 29. června 2019 v 16:30 v budově Technických služeb města Krásná Lípa, Pletařská 22/3. Ceny očkování: vzteklina 150 Kč, kombinace 350 Kč. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 29.6.2019 16:30


Oslavy 5 let Dráhy národního parku

Město Krásná Lípa a Sebnitz společně oslaví zprůchodnění železniční tratě mezi oběma zeměmi a sídly národních parků České a Saské Švýcarsko.
Oslavy se budou konat v sobotu 6. července na nádražích v obou městech s různými doprovodnými aktivitami. Na hlavním vlakovém nádraží v Krásné Lípě najdete stánky se zajímavým sortimentem, občerstvení a tipy na výlety. V průběhu dne zde vystoupí country kapela Ruksak, Kapelle Spielmannszug der Freiwilligen Feuerwehr Obercunnersdorf, Krásnolipský komorní sbor, mažoretky Mochomůrky a country kapela Harcovníci. Po Dráze NP s průvodcem přímo ve vlaku se můžete vydat historickým motoráčkem (dle platného jízdního řádu, linka T2 a U28) a rovněž s průvodcem vyrazí i autovláček na okružní jízdy Krásnou Lípou. Přijďte si užít prima den na vlakové nádraží do Krásné Lípy.
Akce se uskuteční za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Fondu malých projektů v Programu spolupráce Česká republika - Svobodný stát Sasko 2014-2020 prostřednictvím Euroregionu Nisa. Plakátek ZDE:

Začátek akce: 6.7.2019 10:00


Tour de Feminin

Tradiční mezinárodní etapový cyklistický závod žen letos startuje na Křinickém náměstí v Krásné Lípě ve čtvrtek 11. července. Závod rozdělený do pěti etap vedoucí krajinou Šluknovského výběžku a Českokamenicka měří celkem 399,9 km a trvá až do neděle 14. 7. Cílem závěrečné 5. etapy je opět krásnolipské náměstí, kde po dojetí cyklistek následuje vyhlášení výsledků nejen poslední etapy, ale i slavnostní vyhlášení výsledků celého závodu. Více informací a přehled uzavírek najdete ZDE:


Začátek akce: 11.7.2019 13:20


Koncert Kataríny Ševčíkové na harfu

Kapli ve Vlčí Hoře v sobotu 13. července 2019 rozezní harfa Kataríny Ševčíkové. Koncert začíná v 18.00 a vstupné je 40 Kč. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 13.7.2019 18:00


Poutníci – koncert

V sobotu 20. července 2019 v amfiteátru kulturního domu vystoupí skupina Poutníci. Koncert začíná v 19.00 a vstupné je 50 Kč.
Poutníci začali v roce 2019 už svou 49. sezonu. Za tu dobu se v kapele vystřídala řada muzikantů, z nichž někteří patřili a patří mezi to nejlepší, co český bluegrass mohl a může nabídnout. Současná sestava hraje ve stejném obsazení již 10 let. Peter Mečiar – banjo a dobro, Jan Máca – mandolína, Jakub Bílý – kytara a zpěv, Jiří Pola-Karas – kontrabas a kapelník. Skupina za svou kariéru vydala 15 CD nebo LP a zřejmě na podzim letošního roku začne s natáčením 16. nosiče. Některé novinky, chystané na toto CD, ale hlavně poutnické hity, jako jsou písně Panenka, Pojďme se napít či Hotel Hillary, zazní i během poutnického koncertu v Krásné Lípě. Plakátek ZDE:

Začátek akce: 20.7.2019 19:00


Archiv

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz