CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

„O sexu převážně nevážně“ s MUDr. Radimem Uzlem a písničkářem Pepou Štrossem

Na zábavný a u diváků velmi oblíbený pořad „O sexu převážně nevážně“ aneb o intimních slastech a strastech s MUDr. Radimem Uzlem a písničkářem Pepou Štrossem můžete zajít v sobotu 16. března do Kulturního domu Krásná Lípa. Od 18.00 zde hosty čekají dvě hodiny vkusné zábavy. Zazní celá řada veselých příhod, folkových písniček, a pokud se hosté budou ptát, tak i fundovaných odpovědí na jakékoliv jejich dotazy, které budou moci anonymně napsat na papírek. Vstupné je 50 Kč. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 16.3.2019 18:00


Jarní koncert

Krásnolipský komorní sbor vás zve na jarní koncert, který se koná v neděli 10. března 2019 od 16:00 v Kulturním domě Krásná Lípa. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 10.3.2019 16:00


Dětský karneval

V sobotu 9. března 2019 od 15.00 jsou všechny děti zvány do Kulturního domu v Krásné Lípě na dětský karneval. Na děti čeká spousta zábavy, soutěží a tanečků. Děti karnevalem provede Míra Vais a DJ Jirka Koubek. Vstupné je 20 Kč. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 9.3.2019 15:00


Divadelní bestseller „Na Zlatém jezeře“

Divadelní spolek Hraničář vás zve na příběh z kouzelných břehů "Zlatého jezera" vyprávějící o lidské soudržnosti, lásce na celý život, o tom, co se mělo říci a nikdy neřeklo, co se možná nemělo nikdy vyslovit a přesto to zaznělo, o mláďatech, která opouštějí hnízdo a zase se (někdy) vracejí, o hledání životní rovnováhy. Příběh vypovídající o jemných, často nepostřehnutelných nitkách přátelství a potřebě opřít se o druhého člověka.
Divadelní hra Ernesta Thompsona Na Zlatém jezeře se hraje v pondělí 4. března od 19.00 v Kulturním domě Krásná Lípa. Vstupné je 50 Kč, senioři mají vstup zdarma.
Hrají: Ethel: Alena Winterová | Norman: Zbyněk Pražák | Billy: Matyáš Posselt | Chelsea: Jana Veselá |Bill: Jaromír Rauch
Režie: Miroslav Řebíček
Scéna: Radim Purchart
Kostýmy: Jana Zachová
Nápověda: Helena Heindrichová
Plakátek ZDE:

Začátek akce: 4.3.2019 19:00


Masopust

Folklorní soubory Lužičan a Dykyta vás v sobotu 2. března zvou do Krásné Lípy na tradiční masopust. Sraz je ve 14.00 na náměstí před Aparthotelem Lípa. Následovat bude obchůzka městem a vepřové hody v restauraci hotelu Beseda. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 2.3.2019 14:00


Volejbalový turnaj „FEMINA“

V sobotu 2. března 2019 se v tělocvičně sportovního areálu v Krásné Lípě hraje tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev k oslavě Mezinárodního dne žen. Zahájení je v 9:30. Zváni jsou hráči i fanoušci. Turnaj pořádá TJ Krásná Lípa – oddíl volejbalu. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 2.3.2019 09:30


Den otevřených dveří v krásnolipské základní škole

Základní škola v Krásné Lípě zve na den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 28. února 2019. Program začíná od 8.00 možností zúčastnit se výuky nejen ve třídách s inovativním vzděláváním. Odpoledne od 14.00 si zájemci mohou prohlédnou prostředí celé školy. K vidění budou ukázky různých metod výuky, prezentace akcí školy, výtvarné dílny, nově otevřená galerie a práce Ekotýmu. Rodiče mohou od 14.00 do 17.00 využít speciální nabídku – kavárnu pro rodiče, kde budou mít možnost se setkat s rodiči ze Spolku pro podporu inovativního vzdělávání na škole v Krásné Lípě. A ještě důležitá informace pro rodiče budoucích prvňáčků – zápis do prvních tříd proběhne 8. dubna 2019. Více informací na plakátku ZDE:


Začátek akce: 28.2.2019 08:00


Zimní procházka po budoucí vozíčkářské trase

Značená vozíčkářská trasa Krásnolipskem vznikne letos a umožní občanům upoutaným na invalidní vozík využít zkvalitnění nabídky jejich volnočasových aktivit. Trasa povede dle projektu po lesních, zpevněných i asfaltových cestách s minimem provozu.
Máte chuť si budoucí vozíčkářskou trasu projít? Chcete spojit příjemné s užitečným, tzn. dozvědět se a ještě udělat něco pro svojí fyzičku? Potom prosím buďte v sobotu 23. tohoto měsíce v 10 hodin na náměstí před Aparthotelem Lípa nebo ve čtvrt na jedenáct na železniční zastávce Krásná Lípa (Pražská ul.).
Celá trasa měří 8.800 m a půjdeme cestou necestou a za každého počasí. Myslete na to, že je zima, sníh a sledujte předpověď meteorologů (pokud mají Vaši důvěru).

Za KČT Krásná Lípa Jan Douda, kontakt: 721 516 312


Začátek akce: 23.2.2019 10:00


Pohyb v Esenci

Pohyb v Esenci vyrostl z let strávených tancem a vyučováním 5 rytmů, tanec a meditace se navzájem nádherným způsobem vyživují… Více na přiloženém plakátku ZDE:


Začátek akce: 21.2.2019 17:00


Turistický memoriálek Karla Hofmana

Letos v únoru uplyne 6 let od tragické smrti turisty a horolezce Karla Hofmana z Varnsdorfu. Na jeho počest připravuje Martin Zika, letos ve spolupráci s Klubem českých turistů Krásná Lípa, tradiční memoriálek. Start je v sobotu 16. února v 9:30 na vlakovém nádraží v Rybništi. Zájemci z Krásné Lípy se ve stejnou dobu sejdou na Křinickém náměstí v Krásné Lípě a na výběr budou mít dvě možnosti: v 9:31 jet autobusem do Rybniště, kde na ně budou čekat účastníci, kteří se sejdou zde na místě startu, nebo jít pěšky po zelené pod Kočičák, kde počkají na výpravu z Rybniště (nebo oni na ně). Možné jsou i obě varianty současně. Trasa dále povede na Karlovu vyhlídku, odtud na Maškův vrch a kolem studánky Hanička do Krásné Lípy, kde v kulturním domě bude program pokračovat posezením, občerstvením a vzpomínkovou projekcí fotografií z několika horských výprav, které Karel Hofman absolvoval. Další informace, odkaz na článek o akci a propozice, najdete na stránkách: www.kctkrasnalipa.cz


Začátek akce: 16.2.2019 09:30


Další strana

Aktuální

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz