CS Čeština DE Deutsch EN English

Komise rady města

Výstavby a životního prostředí

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Jan Železný, Dis. Jan Kolář Vladimíra Došková
Mgr. Richard Nagel
Ing. Petr Simandl
Jiří Podhorský
Ing. Martin Bosák
Vojtěch Šulc

Kulturní

tajemník předseda člen RM členové
Alena Starostová Jana Drobečková Jiří Koubek
Bohumila Vaisová
Miloš Kubišta, BcA.
Lenka Koubková
Miroslav Vais
Marek Simandl
Daniela Simandlová
Drahoslava Lehozcká

Společenská komise

tajemník předseda člen RM členové
Jana Kebortová Jana Chvátalová Drahoslava Lehoczká Kamila Cidlinová
Jana Votápková
Milada Goldbergová
Olga Richterová
Jiří Vích

Pro hospodaření s byty

tajemník předseda člen RM členové
Lada Hrnečková Petr Oliva Jiří Podhorský Josef Myšák
Václav Šena
Marcela Jansová
Miroslav Řebíček
Jana Drobečková

Komise pro výběrová řízení

tajemník předseda člen RM členové
Bc. Michaela Sochová Jan Kolář Josef Myšák
Karel Mareš
RNDr. Ivana Preyová
RNDr. Ivana Preyová
Petr Oliva
Jiří Vích
Ing. Petr Simandl
Jana Drobečková
Jakub Melichar

Komise pro prodej nemovitostí (objektů)

tajemník předseda člen RM členové
Lada Hrnečková Jan Kolář Jiří Vích
Josef Myšák
Ing. Zbyněk Linhart
Ing. Petr Simandl
Jiří Podhorský
Jakub Melichar
Petr Oliva

Pro přidělování dotací na kulturu a sport

tajemník předseda člen RM členové
Mgr. Lucie Švarcová Jana Drobečková Milan Pešír
Miroslav Řebíček
RNDr. Ivana Preyová
Jiří Podhorský

Skupina pro odstraňování sociálního vyloučení

tajemník předseda člen RM členové
Mgr. Lucie Švarcová Jana Drobečková Jan Kolář
Hana Volfová
Miroslav Řebíček
RNDr. Ivana Preyová
Mgr. František Steinbach

Povodňová komise

tajemník předseda člen RM členové
Vladimíra Došková
Lada Hrnečková
Lenka Fritscheová
Jan Kolář Jana Drobečková Vojtěch Šulc
Petr Oliva
Václav Danita
Martina Hlavová, DiS.
Ing. Zbyněk Linhart
Ing. Petr Simandl
Karel Mareš
Jan Železný

Likvidační komise

tajemník předseda člen RM členové
Romana Filipová Jan Kolář Jana Drobečková Mgr. Lucie Švarcová
Martina Hlavová DiS.
Bc. Michaela Sochová
Petr Oliva

Přestupková komise

tajemník předseda člen RM členové
Petar Nekolová JUDr. Eva Ruthová Jiří Vích
Mgr. Josef Růžička

Pro přidělování dotací na opravy fasád, střech a oplocení

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Ing. Petr Simandl Jana Drobečková Vladimíra Došková

Pro přidělování dotací na podporu výstavby RD

tajemník předseda člen RM členové
Karel Mareš Ing. Petr Simandl Jana Drobečková Vladimíra Došková

Pro znehodnocování a likvidaci tiskopisů na úseku matrik a státních občanství

tajemník předseda člen RM členové
Jana Kebortová Mgr. Lucie Švarcová
Petr Oliva

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz