CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Začátek akce: 28.1.2020 18:00

Cesto Pokec Show – Josef Formánek

Připravujeme novou formu zábavy, či chcete-li kultury ve městě, věnované cestovatelské tématice, plnou legrace a šílených historek. Bude se jednat o nezvyklé "talk show" tedy pokec s významnou osobností z ne ryze cestovatelského prostředí, avšak na téma cestování. Pokusíme se vám naše hosty představit v trochu jiném světle, než je běžně znáte, nevážně i vážně, s dostatečnou dávkou legrace a prapodivných témat, které jsou s cestami po světě tak nějak spjaty. První pokus se uskuteční 28. 1. 2020 od 18.00 v Kulturním domě Krásná Lípa a naším hostem bude Josef Formánek.

Josef Formánek, český spisovatel a cestovatel: Zakladatel časopisu Koktejl, autor sedmi knih, abstinující alkoholik s mentawaiským jménem Prsatý muž. Jednu ze svých knih napsal v rekordně rychlém čase za pouhých 11 hodin a 19 minut. Jiná posloužila jako předloha k celovečernímu filmu Úsměvy smutných mužů, kde Josef sám sebe svlékl před národem a v kterém je promítnuta i jeho osobní zkušenost s démonem alkoholu. Přijal naše pozvání a souhlasil s tím, že ho můžeme vyzpovídat. Budeme spolu hovořit o psaní, alkoholu, víře v Boha i šamanských rituálech. Též o smyslu života, ostrově Siberut, přírodních lidech kmene Mentawai i tajemném kouzle tisíciletého pralesa... Zkrátka, je se na co těšit a nebude chybět promítání ani autogramiáda!

Vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč. Na místě budou v prodeji za 120 Kč. Pro informace, rezervace a předprodej pište na bigtrip@bigtrip.cz nebo volejte na +420 777 34 24 38. Plakátek ZDE:
Ladislav Bezděk, BigTrip.CZ

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz