CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Začátek akce: 4.9.2021 19:00

Koncert Vladivojny La Chia

Začátkem září vystoupí v Krásné Lípě vůbec poprvé zpěvačka, skladatelka a textařka Vladivojna La Chia v doprovodu violoncellistky Terezie Kovalové. Pozor, změna termínu: Koncert se uskuteční v sobotu 4. září 2021 od 19:00 v industriálním interiéru Schindlerovy pletárny (Novia Fashion, Kyjovská 79). Vstupné je 70 Kč.

Medailonek: Vladivojna La Chia dosud vydala 14 alb vycházejících z tak odlišných stylů jako alternativní pop, elektronika, rock, metal, folk, klasická hudba. Její bohatá diskografie je ukázkovým příkladem autentického osobního přístupu k textu a zároveň mimořádných skladatelských a aranžérských schopností. Vladivojna se věnuje i komponování filmové a divadelní hudby. V roce 2011 byla nominována na Českého lva a Cenu české filmové kritiky za hudbu k filmu Nevinnost (Jan Hřebejk), v roce 2017 pak získala nominaci na Českého lva za nejlepší hudbu k filmu 8 hlav šílenství (Marta Nováková). Je také autorkou hudby k úspěšnému seriálu HBO Až po uši (Jan Hřebejk) a dokončuje svou první autorskou operu Šípková Lulu. S Terezií Kovalovou spolupracuje už od roku 2007 a je to na jejich společném souznění a nasazení znát. V září 2021 jí vyjde nové, nezvykle klidné a intimní album s názvem Tam v hluboké tmě tepe a září.

Na koncertu zazní průřez její tvorbou, největší prostor dostanou skladby z posledních šesti let. Chybět nebude výběr z osvědčených písní, něco ze zhudebněných básní Anny Barkovové a akustické verze písní z Vladivojska. Plakátek ZDE:

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace Česká obec

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

Mobilní aplikace Artur